Myšlenka

30. října 2012 v 12:51 | EgoGirl
Víte sice si uvědomuji že občas někdo zabloudí na moji stráku nebo mě dokonce pochválí nebo přidá koment ale také si uvědomuji že nikdo mi nenapíše radu ani třeba kontakt.Je to asi otázka důvěry a já ji v lidech taky moc nemám ale taky se nevidíme a proto je to pro mě ideální.Sem strašná posera a navenek se chovám jako že se nebojím že je mi všechno jedno ale uvnitř sem vystrašená a záležimí mi na hodně věcech které bych nikdy neprozradila ani přátelům,rodině nebo "odborné pomoci" a ím se myslí psychouš(Dr. Chocholoušek Smějící se)Chci se Vás zeptat čeho se bojíte a můžete mluvit otevřeně protože Vás neznám.Napište mi čeho se bojíte co naopak tajně milujete a co byste udělali kdyby Vám zbýval jeden jediný den Vašeho života!!

Začnu:Bojím se že nebudu mít nikdy rodinu - milujícího manžela a děti.
se nedostanu na střední neudělám maturitu a nepůjdu na vysokou.
Myslím že se mi líbí někdo koho dokonce i miluji ale nedokážu si to přiznat protože i jeho jméno se mi příčí v krku a přesto když na něco myslím často hraje roli v mých myšlenkách.
A kdyby mi zbýval jediný den života tak bych se s někým.........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonymka Anonymka | 30. října 2012 v 15:19 | Reagovat

A kdyby mi zbýval jediný den života tak bych se s někým.........VYSPÍŠ? :D promin ale to mě zrovna napadlo,když jsme to četla ;)
Co se týká mě...bojím se strašně moc věcí momentálně toho abych bez problému udělala maturu a šla na vysokou....o tom co miluji bych mohla psát do rána :D
-četla jsem si tvoje starší články a moc se mi to líbí,rothodně pokračuj :))

2 egogirl egogirl | 30. října 2012 v 15:30 | Reagovat

A ano kdo to nepochopil tak je tím myšleno že bych se někým vyspala.Teď když se na to dívám zpětně tak musím přiznat že sem to nenapsala moc srozumitelně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama