Prosinec 2012

Vzala bych si:

31. prosince 2012 v 22:29 | EgoGirl |  Téma týdne
Jejda! Tak nad tím jsem přemýšlela snad milionkrát, dáme to dohromady.
Vzala bych si:
1. něco s čím bych se mohla kdykoli vrátit (vysílačku)
2. hlavně nůž, zapalovač a zásobu vody a jídla
3. něco s sebou, abych se nezbláznila (mičuda v Trošečníkovi)
4. foťák
5. mé knížky, abych se nenudila
6. samozřejmě moje nejlepší oblečení, kdyby mě přijel zachránit nějaký sexy pirátLíbající
7. nějaký deník, abych zabila čas a přitom si opakovala pravopis Smějící se
8. lehátko (normální i nafukovací) kruh (takový ten velký), opalovací krém
9. buď nářadí na postavení chýše nebo bych si tu chýši přivezla s sebou
10. a v neposlední řadě tu nejduležitější věc z celého seznamu: TOALETNÍ PAPÍR Smějící se

Perks of Being a Wallflower

31. prosince 2012 v 15:31 | EgoGirl |  Kultura
Právě jsem se dodívala na film Perks of Being a Wallflower a musím říct, že mě naprosto uchvátil. Já vím že ten film je absolutně depresivní, ale popisuje skutečnost, která se stává bohužel mnohem častěji. Ve filmu jde o to, že neoblíbený kluk -Charlie (Logan Lerman - Percy Jackson) se zamiluje do holky - Sam (Emma Watson - Hermiona Grangerová). Jenomže ta holka, když byla mladší o dva - tři roky se nechala opíjet na večírcích a potom si s ní kluci dělali co chtěli. Prostě a stručně řečeno byla to coura a nechala se zneužívta, ale naopak on se zdá být v depresi ze smrti své tety Heleny. Bohužel se na konci filmu ukáže, že to není pravda.
Když Sam odjede na vysokou Chalie jde domů a zavolá svojí sestře. V telefonu se jí ptá jestli on zabil tetu Helen, protože umřela, když jela pro jeho narozeninový dárek. Charlie si chtěl podřezat žíly a netuším jestli se mu to povedlo nebo tam někdo přišel včas.
V nemocnici s ním mluví psychyatrička a teprve na konci toho "rozhovoru" se ukáže, že teta Helen, kterou měl jak se zdálo Charlie rád ho zneužívala ještě jako malého kluka.
Film je skvělě natočený a myslím, že by měl dostat ocenění. I Loganův herecký výkon by si to zasloužil.
JÁ OSOBNĚ DÁVÁM 5 HVĚZDIČEK Z 5.
Anketa nedopadla nijak takže 5 hvězdiček zůstává.

Bohové Olympu

30. prosince 2012 v 13:56 | EgoGirl
Onehdy jsem přemýšlela jestli mají všichni stejný názor na Percyho a nebo si někdo oblíbil Jasona. Proto jsem udělala anketu. Uvidíme kdo zvítězí.
No musím říct, že Percy vyhrál 5 ku 1, takže není už o čem pochybovat. Percy je výtěz!!

Proč?

29. prosince 2012 v 12:41 | EgoGirl
Zajímalo by mě, proč na světě existují lidi, co do vás při každé příležitosti musí rýpat, musí se vám posmívat a z každého omylu nebo přeřeku udělají faux pas. Takové lidi nemám ráda a vadí mi, když chodí na můj blog a dělají přesně to , co jsem napsala. Pár takových už tady bylo a já nebudu oddělávat jejich hloupé komentáře, protože ti co uráží člověka a přitom ani neví kdo to je, jsou ubozí.

Dárky

28. prosince 2012 v 14:09 | EgoGirl |  Téma týdne
Tak tyhle Vánoce jsem si představovala jinak. Když jsme byly malé se setrama, mamka vždycky potají dala dárky pod stromeček a my se potom divily jak to udělala. Jasně věděli jsme, že Ježíšek není a že ty dárky tam dává mamka, ale mělo to v sobě nějaké kouzlo. Letos se to kouzlo úplně vytratilo a navíc jsem nedostala nic z šeho byc byla "paf". Prostě nic. Jasně chtěla jsem knížky a tak, ale prostě knížku jsem dostala jenom jednu a du jsem si objednávala týden před Vanocemi. Moje mamka totiž říká, že je to škoda peněz s čímž já nesouhlasím a všechny knížky, co mám, si kupuji za své peníze. A co vy? Jste spokojeni se svými Vánoci?

Štědrý den

25. prosince 2012 v 13:09 | EgoGirl
Je to můj oblíbený den a nejen z důvodů všem jasných. Mám ráda tu atmosféru celého dne. Jak po večeři vstoupím do obýváku a uvidím rozsvícený stromeček, usmívajícíse maminku, překvapeného tatínka a rozsvícené oči mé mladší sestry. Celé je to takové čarovné a magické. Nwm jak vy ale já to miluju.

Zkurvený život

16. prosince 2012 v 18:13 | EgoGirl
Asi před 15 minutami se mi posral celý svět. Bývalá kamarádka prozradila mé tajemství a řekněme že z toho nevyváznu bez zranění. Ona si prostě nepřizná že to neměla dělat. To tajemství byl blbý nápad ale tajemství se přece neprozrazují nebo ne?

Vánoce

16. prosince 2012 v 17:00 | EgoGirl
Vánoce se kvapem blíží a všichni propadli horečce. Každý a ať mi nikdo neříká, že ne, se těší na Vánoce, na stromeček, na dárky. Všichni do jednoho se těší na čistou dětskou radost a na to, co najdou pod velkým, zeleným a voňavým stromečkem. Já Vánoce miluji, ale ne jenom kvůli dárkům. Miluji tu atmosféru před rozdáním dákrů a při čekání na svůj. Prostě a jednoduše miluji Vánoce se vším všudy.

Hromadná ignorace

12. prosince 2012 v 21:40 | EgoGirl
Od té doby co jsem se vrátila z Anglie na mě všichni serou. Kamarádi sou nasraní na skypu nikdo není, nechodí mi SMS a dokonce ani maily. Nwm co sem komu udělala ale sere mě to. Jediný kdo se se mnou baví je můj kamarád který mi ve škole sahá na kozy a to musí být vážně zoufalí protože si myslím že sem tlama. No nic musím nějak pokořit tu ignoraci.

Knížky

10. prosince 2012 v 14:41 | EgoGirl |  Téma týdne
Noční tvorové jsou v každé fantasy knížce, co jsem četla a že jich je hodně. Ať jsou to upíři. vlkodlaci,všelijaká monstra nebo jenom člověk, co je vrah. Nevím, co je tak na noci fancinuje, ale je fakt, že je tma a nejsou vidět. To je asi jediný důvod proč jsou to noční tvorové. Knížky jsou napínavější, když je tam tma a dotyčný/á třeba nevidí, jak na ni/ej něco útočí. Nakonec se všechno dobře vyvine a dobře skončí. Ale je tamto napětí.

Nesmysl

4. prosince 2012 v 16:57 | EgoGirl |  Téma týdne
Myslím, že v dnešní době se ve světě objebuje spousta nesmyslů. Například slogany politiků jsou nesmysly moje třídní ve škole valí nesmysly. V reklamách jsou nesmysly, to, co tady píšu jsou nesmysly. Vlastně, co v dnešní době dává smysl? Život? Práce? Rodina? Peníze? Škola? Ne ani jedno. Ať už si z toho vyberete cokoli v mém životě nedává smysl ani jedno. No můj život vzatý jako celek nedává vlastně taky smysl. Nevím jak váš, ale můj ne!

Fotr

2. prosince 2012 v 17:24 | EgoGirl
Nesnáším svojeho fotra. Je to totální čurák a skrt jak prase. Jedu do Anglie a místo, aby mi dal prachy na útratu, tak si kopí rotoped na 10 000,- a alarm do kanceláře a to jsem přitom jeho jediné dítě. Já žiju s mím druhým otcem a s mamkou a k němu jezdím jednou za týden v neděli. Platí na mě 1000,- měsíčně a šetří na mě úplné neskutečným způsobem. Kdybych neměla babičku, tak na Vánoce bych od něho dostávala čokoládu a ponožky. Nenávidím ho z hloubi svojí zasraný duše.

Prosím

1. prosince 2012 v 19:43 | EgoGirl
Dejte mi hlas: http://like-is.blog.cz/1212/sonb-3-kolo#komentare