Chci a potřebuji..

20. ledna 2013 v 22:10 | EgoGirl
Opravdu bych potřebovala nějakého přítele nebo kamaráda, protože si pomalu začínám připadat, jako omyl, jako hříčka přírody. Jediná věc, ve které nalézám útěchu, je literatura a filmy. Vžiji se do postavy(vězšinou románové) a snažím se s ní ztotožnit. Potom prožívám její život jako nějaký stalker. Hltám každičkou stránku projevu lásky či přátelství, ale i běžné věci mi naplňují jakousi neutěšenou touhu.
Nemyslete si o mně nic špatného, ale já opravdu potřebuji někoho, na koho se mohu spolehnou a opřít, aniž bych se cítila trapně. Ano jistě tady jsem poznala spoustu lidí, ale jsou to spíše "pracovní" vztahy. Nikdy jsem si nemyslela, že s mou povahou baviče a společensky snesitelného tvora se budu cítit tak sama. Dokonce v přítomnosti přátel svých rodičů se občas cítím líp než v přítomnosti mých spolužáků.
Potřebovala bych někam odjet na delší dobu a najít si kamrády a třeba přítele. Chci mýt pocit, že mě někdo potřebuje stejně jako já jeho. Chci aby moje potřeba byla přímo úměrná potřebě té osoby. Chci mýt jistotu, že když všechno sklame ten někdo tu pro mě bude.
Nestojím a okázalé olizování hlav na bus. zastávce, ale o vztah, který by mě vyléčil. Už nějakou dobu po tom toužím a spolužačky se mi vždycky jenom vysmály. Prostě si k němu chci sednou a přitulit se a jen tak si užívta jeho blízkost. Žádná trapná ticha ani urážky na mou adresu. Chci být pro někoho něčím, po čem touží a co potřebuje.
Tady alespoň vidíte, jak mě Jane Austenová a Charlotte Brontëová tzv. zblbly. Tohle se nikdy nestane a já se akorát utěšuji slovy "CO KDYŽ".

Máte taky své "CO KDYŽ"? Jestli ano tak mi ho napište.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama