Duben 2013

Moje svatá sestra

20. dubna 2013 v 23:08 | EgoGirl
Oh, dneska moje svatá sestřička udělala největší chybu, co mohla. Lhala matce a jela k nějakýmu klukovi, říkejme mu D, místo toho, aby jela ke kamarádce, M, jak nám tvrdila. Matka po uplynulé době kdy se měla setřička, T, vrátit, začala vyšilovat a volala všem jejím známým. Když se dozvěděla, že T není u M začala ječet na všechny, co byli poblíž a začala snánět čísla na její kamarády. Když se po chvíli zjistilo, že je s D a že je tak nachcaná, že ju nepustili ani do busu, musela sem se zasmát. Ona? Ta, co byla nejslušnější z nás všech?

Teď se jenom modlým ať nesmrdím blitkama a hlavně doufám, že T s matkou nepřijdou s novinkou, že moje sestra je těhotná s D, který jak vím od svého bratrance je tak trochu pako a prase. No a pak nemám byt v prdeli že?

PGAD

17. dubna 2013 v 16:40 | EgoGirl
Včera jsem se dívala na televizi, na nějaký dokument. Chvíli jsem poslouchala (běželo to už nějakou chvíli a já začátek neviděla), byla tak žena a mluvila "divně". Zůstával mi nad tím rozum stát, z ničeho nic se mi dostalo vysvětlení. Ta žena trpěla tzv. PGAD - Persistent Genital Arousal Disorder - syndrom stálého sexuálního vzrušení. Hlava mi to nebrala a tak jsem zapátrala na internetu.

Nechci tady psát žádné prasárny, ale chci vás seznámit s těžkou nemocí. Zdá se to být fajn mít orgasmus celý den, ale po přečtení všech informací se vám to tak zdát nebude.

Musím zdůraznit, ženy postižené PGAD si orgasmy samy nepřivolávají.Četla jsem článek, kde žena v nejhorší fázy své nemoci měla orgasmus 24x za hodinu. Asi většina žen, co to čte ví jaký je orgasmus, je to úžasný pocit, ale je velice vyčerpávající. Ženy mohou orgasmické záchvaty dostávat v práci, v autě, u televize, na chodníku, ve sprše, prostě všude.

Pánům to možná přijde směšné, ale není to tak. Je to těžká nemoc způsobená chemickou nevyrovnaností v mozku. V zásadě je dokázáno, že nemoc se může projevit po hormonální léčbě, po vysazení antidepresiv. Nemoc se dá v některých případech řešit léky (hormonami) nebo operativně. V některých zaznamenaných případech byl syndrom způsoben nebo může způsobit pánevní žilní malformace arteriální tepny se větví do penisu nebo clitorisu , chirurgická léčba byla účinná v některých případech.

Zní to sice jako velká sranda a já sama jsem se tomu na počátku smála, ale pokud víte fakta, tak si uvědomíte, že tato nemoc zvaná PGAD je hrozná a doufám, že nepotká nikoho z vás.

Nirvana

8. dubna 2013 v 15:53 | EgoGirl |  Oblíbený songy
Tímto bychom měli uctít památku na Kurta Cobaina, který zemřel 5.4. 1994. Miluji Nirvanu.

Svět

7. dubna 2013 v 18:56 | EgoGirl
Seděla v koutě, nohy skrčené v kolenou a přitažené pod hlavou. Po tvářích jí stékaly horké, slané slzy a celé její tělo se chvělo vzlyky. Na tvářích měla černé šmouhy od rozmazané řasenky a vlasy měla slepené zaschlou krví. Z jejích očí sršela čírá boles.

Bolelo ji to, ona nechtěla. Nechtěla se poddat, je jiná, chtěla být jiná. On byl surový, chytil ji za ruce, ona kříčela. Nadával jí, ale ona to přece nechtěla. Flirtovala s ním, ale je přece tak mladá, ne že by on nebyl. Bylo mu něco kolem dvaceti. Na svůj věk byl, ale...krutý.
Vláčel ji přes celý byt, cestou si rozrazila hlavu o stolek. Proč já? Proč teď? Ona přece chtěla být jiná. Rozrazil dveře a hodil ji na postel. Snažila se utéct, ale bolela ji hlava. Upadla a on ji praštil. Hodil ji znovu na postel. Snažil se ji políbit, ale ona nechtěla, vzteky mu zaplálo v očích.
Vyhrnul jí šaty. Serval z ní kalhotky. Vytáhl si pásek z kalhot a přivázal jí ruce, bránila se, ale on byl moc silný. Sundal si kalhoty a klekl si nad ni. Zeptal se jestli bude spolupracovat, vyhrkly jí slzy, otočila hlavu. Potutelně se usmál a klekl si mezi její nohy. Silnými pažemi jí je roztáhl a přilehl si. S prvním pohybem sebou cukla, ne rozkoší, ale bolestí. Bolelo to, hodně, takhle si to nepředstavovala. On nezpomalil, bylo mu to jedno, byl tvrdý a rychlý. Ona se rozbrečela, nahlas, ale on je přidal. Líbilo se mu když vzdorovala, když ji to bolelo, když brečela.
Když skončil dal jí facku. Ona zkřivila tvář bolestí. Nechal ji tam ležet, ale ne na dlouho. Vrátil se, byl pořád nahý. Ona tiskla kolena k sobě, bála se, chtěla jít domů, ale znovu jí roztáhl nohy. Dvěma prsty začal stejně bolestivě, ale dlouho to netrvalo. Zalehl ji celou vahou. Začala se cukat a snažila se protestovat. On už ale začal. Tentokrát to bolelo víc. Nepřestával, bylo to tvrdé, ale pomalé, trvalo to věčnost. Hekal u toho jako zvíře a ona se nezmohla na nic. Nemohla dělat nic, jenom ležet a čekat.
Seděl na posteli a kouřil, ona ležela zchoulená na kraji a tiše plakala.

Nenáviděla se, jak to mohla dopustit. Ten zku*syn jí to dělal skoro tři dny, pořát dokola. Nakonec ji pustil, dal jí facku a se slovy "užil sem si to puso" ji vyhodil z auta. Neměla co ztratil, spolka poslední plato prášků a dopila flašku vodky.