Květen 2015

Z generace na generaci

21. května 2015 v 20:17 | EgoGirl |  Téma týdne
Vždycky jsem chtěla něco podědit od svých prarodičů a nemluvím tady o barvě očí nebo nějaké povahové vlastnosti. Mě totiž ve filmech vždy dojalo, jak matka dala dceři náramek a řekla že ho dostala od své matky a zas od své a td.

Nejde o hodnotu věci, no ne jako takové. Jde o to, že existuje věc, která prořila generace a generace lidí, má v sobě spoustu vzpomínek a příběhů a když vám někdo takovou věc daruje, je to obrovská pocta.

Předtavte si, že by vám vaše matka/otec darovali nějaký předmět, který ve vaší rodině koluje třeba 300 let. Přijde mi to hrozně okouzlující a připomíná mi to pravé rodinné domácí teplo :DD.

Dnes a denně

21. května 2015 v 20:11 | EgoGirl
Už si opravdu nevím rady, snažím se to všechno zvládat. Opravdu to nechci vnímat, ale to tady, nejde to prostě nějak ignorovvat.

Možná se to zdá jako prkotina, většina z vás si řekne, že jsem hloupá aťtoořekousnu, ale ono to prostě nejde. Každý den, sedm dní v týdnu mě bolí hlava. Neustále mám pocit, jako by mi hlava měla vybouchnout. Nedokážu sekvůli tomu sousředit. Bolí to jak čert, volněprodejné léky nepomáhají, nic nepomáhá. Jsem v koncích, absolutně nevím co mám dělat.

Je to, i když tady ta bolest není, mám strach, že přijde a radši se všemu vyhýbám. Netuším, jak s tím zvládnu žít.
Užsi nevím rady, chci aby to přestalo.